termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex a filmy na DVD dětské, dobrodružné, akční
Internetová Prodejna
www.pody.cz
 

TERMOPRÁDLO, FUNKČNÍ PRÁDLO, TERMO OBLEČENÍ, SPORTOVNÍ OBLEČENÍ a MÓDNÍ OBLEČENÍ VE VÝPRODEJI

od dodavatelů

PROGRESS sportswear, RAMI sportsvear, JITEX Písek, jtx Jihočeská textilní a dalších ve výhodných slevách

 
Funkční prádlo a termoprádo je stále více žádaným zbožím. Nejen aktivní sportovci,
Poděbradský triatlon
ale čím dál více našich zákazníků objevuje vynikající vlastnosti termoprádla a funkčního prádla ( na našich stránkách především PROGRESS a RAMI ) a dokáže je využít ve svých aktivitách. Velkou zásluhu na popularizaci termoprádla a funkčního prádla má cyklistika, která se stala oblíbeným sportem a nástrojem k trávení volného času.
Okolí Máchova jezera
Masívní rozvoj cyklostezek umožňuje dostat se na kole kamkoli. A nejen na kole, ale třeba na kolečkových bruslích. V zimě na zasněženou cyklostezku vytáhneme lyže a uděláme si krásné fotky poté, co přeběhneme zamrzlé jezero a ocineme se v místech kam by nás obrovské kopřivy v létě nikdy nepustily.
To vše ve vynikajícím termoprádle a oblečení PROGRESS, cyklokalhoty a široký sortiment sportovního oblečení nabízí RAMI.

Jak "funguje" funkční prádlo - termoprádlo.

Lidská pokožka vylučuje pot, který odpařováním snižuje teplotu na povrchu těla. Termoprádlo se stará o transport vlhkosti a odpařuje ji na svém povrchu, nebo předává do dalších vrstev. Tím zajišťuje pocit příjemného tepla, jsme v suchu i při fyzicky náročných aktivitách. Podobně je tomu i ve vedrech. Tělo nemusí vynakládat energii na to, aby nás zbavilo nepříjemného potu. Funkční prádlo to udělá za nás.
A nejen to. Speciální antibakteriální úprava vlákna ničí bakterie, zabraňuje rozkladu a tím omezuje pachy, které rozkladem potu vznikají. Prádlo je proto velmi vhodé pro alergiky.
Existuje více zajímavých vlastností funkčního prádla a jsou uvedeny u jednotlivých výrobků.
 
Dále nabízíme DVD s filmy pro děti i dospělé.
Na skladě máme velký výběr za výhodné ceny.
 
 

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart