termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex a filmy na DVD URANIA INTERSONIC HOLLYWOOD a další

DVD filmy INTERSONIC plastový box - DVD INTERSONIC hrané filmy

POMSTA dvd 

Vaše cena:
Běžná cena:99,00 Kč
Ušetříte - sleva:40.4% / 40,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
POMSTA
DVD INTERSONIC
POMSTA
Film od tvůrcí hitů Vřískot!

Učitelka Tingleová dlouho vládla celé škole - elítostně, neúnavně, bez pardonů. Letos se tři studenti rozhodli dát lekci jí, ale věci se jim vymkly kontrole a teď mají 48 hodin, aby se dostali z neřešitelné situace!
Seznamte se s paní učitelkou Tingleovou, postrachem všech studentů. Nikdy není spokojená, řídí se nemilosrdně svými vlastními pravidly, které otřásají sebevědomím i těch nejlepších studentů. Asi všichni měli jednou takovou učitelku, ale nikdo nenašel odvahu postavit se jí až doteď.
Jenže akce neprobíhá tak, jak by měla a tři studenti se tak zamotali do souboje s rozzuřenou školní šelmou. Jisté je jedno: jediným způsobem jak zvítězit, je použít pro ní její vlastní zbraně!

Režie: Kevin Williamson
Hrají:
Helen Mirren, Katie Holmes, Jeffrey Tambor, Barry Watson, Marisa Coughlan, Liz Stauber, Michael McKean, Molly Ringwald, Vivica A. Fox, Lesley Ann Warren, Robert Gant, Brian Klugman, Cherie Johnson

Formát: 16:9
Zvuk: ENG 2.0, CZ 5.1
Dabing: CZ 5.1
Titulky: CZ
Bonus: výběr scén, trailery
Čas: 91 min.

 

« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart