termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex a filmy na DVD URANIA, BLESK, DVD EDICE, KLASICKÉ POHÁDKY...

ČESKÉ a SLOVENSKÉ FILMY NA DVD v plastovém boxu

KAJÍNEK dvd 

Vaše cena:
Běžná cena:199,00 Kč
Ušetříte - sleva:75.38% / 150,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
KAJÍNEK
KAJÍNEK
Akční thriller inspirovaný skutečným příběhem

Neptejte se. Nepátrejte. Snažte se neslyšet. Až uvidíte nespravedlnost, zavřete oči!
Jiří Kajínek nemá co ztratit. Je odsouzený na doživotí za dvojnásobnou vraždu. Mladá advokátka se mu i přes jeho nedůvěru snaží neúnavně pomoci a obnovit proces. Musí zajistit nové důkazy a zároveň čelit nátlaku policie, aroganci soudu a strachu svědků. Brzy zjistí, že je nebezpečné se ptát. I přesto ji Kajínkova kauza přitahuje. Jaký pro to má důvod?

Co nutí všechny lhát a vyhýbat se pravdě? Kdo stojí v pozadí? Je možné uspět v boji se systémem?

Kajínek už nevěří nikomu, kromě sebe. Jeho vůle bojovat mu jako jedinému pomůže utéci z nejostřeji střeženého vězení v České republice. Bude se mstít nebo chce dokázat svou nevinu?

Zásadní otázku si ale Kajínkova advokátka dlouho nechce položit. Co před ní její klient tají? Co ještě Jiří Kajínek nikdy nikomu neprozradil?

To vše se dozvíte v kriminálním thrilleru plném akčních scén, emocí a zcela nových kontroverzních informací o celém případu.
Film je inspirovaný skutečným příběhem Jiřího Kajínka, který si právě odpykává doživotní trest. Nic na tom nezměnili ani tři ministři spravedlnosti, kteří podali stížnost na chyby při vyšetřování. Soud však obnovu procesu nepovolil.

Režie : Petr Jákl ml.
Hrají : Konstantin Lavroněnko, Tatiana Vilhelmová, Bogusław Linda, Vladimír Dlouhý, Michal Dlouhý, Václav Bárta, Werner Daehn, Josef Klíma, Norbert Lichý, Alice Bendová, Ken Duken, Daniel Svoboda, Hynek Čermák, Deana Horváthová - Jakubisková, Jana Pehrová - Kraus
Scénář : Petr Jákl ml., Mark Dobeš
Kamera : František A. Brabec
Střih : Matouš Outrata
Hudba : Václav Noid Bárta


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart