termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex Jtx a filmy na DVD AHA!, BLESK, FILMÁK, DVD EDICE, KLASICKÉ POHÁDKY...

MIKINY Progress - Pánska termo mikina PROGRESS

Pánská termo mikina CLAVOS ORANŽOVÁ 

Vaše cena:
Běžná cena:1 890,00 Kč
Ušetříte - sleva:38.1% / 720,00 Kč
Velikost:
Dostupnost:skladem
Množství:

PROGRESS sportswear

Pánská mikina

CLAVOS

kolekce Training stuff

Anatomický střih přizpůsobený běžeckým sportům. Zeslabení v podpaží a v ohybu loktu. Ploché švy. Prodloužená záda. Na rukávech otvory na palec. Kapsa na levých prsou a zadní kapsa v pravé části zad.

Mikiny CLAVOS Progress z vynikajícího funkčního materiálu TECNOSTRETCH dosahují díky přidanému elastanu maximální pružnosti. Mikiny proto ideálně kopírují tvary těla, aniž by bránily v jakémkoli pohybu. Dále se mikiny vyznačují výbornou tepelnou izolací, což má za následek ideální rovnováhu tělesného klima. Velice důležitou vlastností mikin CLAVOS Progress je vysoká schopnost odvodu vodních par a vlhkosti. Pro muže a ženy jsou vyvinuty podobné typy mikin s tím, že každá mikina je s největší péčí připravena pro potřeby té či toho uživatele. Spojením dokonalého materiálu a různých praktických detailů získáváte výrobek, který doporučujeme oblékat ponejvíce jakou druhou vrstvu na funkční prádlo, nejen při sportovních aktivitách.

materiál: 88% polyester + 12% Elastan (Technostretch). 

Pánská termo mikina CLAVOS PROGRESS

Pánská velikostní tabulka Progress


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart