termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex a filmy na DVD URANIA, BLESK, DVD EDICE, KLASICKÉ POHÁDKY...

FILMY na DVD OSTATNÍ plastový obal - Pohádky dětské hrané animované a kreslené filmy

INSPEKTOR GADGET dvd 3D 

Vaše cena:
Běžná cena:149,00 Kč
Ušetříte - sleva:0.67% / 1,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
INSPEKTOR GADGET dvd 3D
INSPEKTOR GADGET 3D
PŘÍPAD LÉTAJÍCÍHO DRAKA

Markham, starosta Metro City se rozhodne, že město potřebuje nějakou turistickou atrakci, aby přilákalo turisty. Když se pak pod městským žalářem nalezne živé vejce pravěkého obřího draka, domnívá se, že má po starostech. Brzy poté ale Dr. Claw se svými poskoky vejce unesou, s úmyslem ovládnout pomocí pravěkého obřího draka svět! Inspector Gadget se vydá vejce dobýt zpět... ale dráče, které se mezitím z vejce vylíhlo, ho bere za svůj oběd! V době mezi těmito událostmi se Penny, Brain, a Gadgetův pomocník vydají zachránit inspectora před Clawem. Mezitím též vyjde najevo, že mladému dráčeti chutná i železo! Roste jako z vody a když vyroste do velikosti autobusu, je na Gadgetovi, aby město zachránil před běsněním pravěkého obřího létajícího draka!
V napínavém vzdušném letu se Gadget snaží vyhnout dračím spárům a chňapajícím čelistím rychle rostoucího, železo žeroucího draka útočícího na město - vzrušující podívaná o to více, že se odehrává v neuvěřitelně skutečné 3D animaci.

Zvuk: česky, polsky
Obraz: 3D 4:3
Délka: 70 minut

 

 

« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart