termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex a filmy na DVD URANIA INTERSONIC HOLLYWOOD a další

FILMY na DVD OSTATNÍ plastový obal - Hrané filmy na dvd

VĚŽ SMRTI dvd 

Vaše cena:
Běžná cena:199,00 Kč
Ušetříte - sleva:0.5% / 1,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
VĚŽ SMRTI dvd
VĚŽ SMRTI
KDYŽ SE ROZPOUTALO PEKLO

V hypermoderním komplexu Tower Sky právě probíhá vánoční večírek, na kterém se sešla vybraná smetánka z celé metropole. Dae-ho, manažer budovy a ovdovělý otec malé Hany, musel rodinnou sváteční oslavu narychlo odložit, aby se mohl starat o VIP hosty. Zato šéf hasičů Young-ki si konečně může užívat volna a trávit Vánoce se svojí ženou. Slavnost je v plném proudu a idylickou vánoční atmosféru dokresluje nádherný výhled na osvětlené velkoměsto a na helikoptéry, které kolem mrakodrapu pro vytvoření dokonalé iluze rozprašují umělý sníh. Když ale nečekaně dojde ke katastrofě, musejí Dae-ho a Young-ki sebrat veškerou odvahu, aby zachránili životy svých blízkých a tisíců ostatních zoufalých návštěvníků, které nemilosrdně svírá ohnivá náruč smrti.

V den filmové premiéry se v korejských kinech prodalo 431 759 vstupenek, a byl to tedy druhý nejlepší otevírací den v historii národní kinematografie.

Režie: Ji-hun Kim
Hrají:
Sang-kyung Kim, Ye-jin Son, In-kwon Kim, Mina Cho

Zvuk 2.0 5.1: česky korejsky
Titulky: české
Žánr: akční, drama
Délka: 122 min.

 

« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart